OBM 205 - Sorpční norná stěna

Rychlá instalace. Díky kovovým okům a karabinám lze rychle spojit více norných stěn. Mají vysokou sorpční kapacitu a i po úplném nasycení plavou. Norná stěna je opatřen

Dostupnost: není skladem
Výrobce: HE - Č
Kategorie: Sorpční norné stěny
Expedice: 4 dny

7 204 Kč

Cena bez DPH: 5 953,72 Kč

Rychlá instalace. Díky kovovým okům a karabinám lze rychle spojit více norných stěn. Mají vysokou sorpční kapacitu a i po úplném nasycení plavou. Norná stěna je opatřena pevným lanem, její síť je UV stabilizovaná, takže může ležet na vodě i dlouhodobě - až 1 rok a chránit i preventivně před únikem ropných kapalin.
Nornou stěnu lze použít na toku o maximálním průtoku 1 m/s.

Rozměry výrobku 20 x 500 cm
Sorpční kapacita 240 litrů
Počet ks v balení: 2 ks

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky HE - Č. Všechny Sorpční norné stěny této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek OBM 205 - Sorpční norná stěna buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku OBM 205 - Sorpční norná stěna může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  

Kategorie

601 344 337
Heureka.cz Zboží.cz