DN 16 - Sypký sorbent Absodan (6 kg)

Velmi porézní velmi drobné granule z dánské suroviny "Moler" zajišťují velmi dobrou a rychlou sorpci. Hodí se k úklidu kapalin z komunikací, které po aplikaci sorbentu zůst&aa

Dostupnost: není skladem
Výrobce: HE - Č
Kategorie: Úklidové sorbenty
Expedice: 4 dny

268 Kč

Cena bez DPH: 221,49 Kč

Velmi porézní velmi drobné granule z dánské suroviny "Moler" zajišťují velmi dobrou a rychlou sorpci. Hodí se k úklidu kapalin z komunikací, které po aplikaci sorbentu zůstávají čisté a suché.
Jsou chemicky netečné (kromě kyseliny fluorovodíkové a 50% roztoku hydroxidu sodného), mají nízkou prašnost.
Nasátou látku již neuvolní.
Sorbent je balen do plastového kbelíku, který může být umístěn v dílnách i jakýchkoliv vnitřních prostorách, neznečistí je a je okamžitě k dispozici. (náhrada za VAPEX)

Hmotnost 6.4 kg
Sorpční kapacita 8 litrů

V našem internetovém obchodě pohodlně a bezpečně pořídíte zboží značky HE - Č. Všechny Úklidové sorbenty této značky jsou chráněny originálními obaly přímo od výrobce. Uvedená cena zboží je úplná a konečná. To znamená, že se na vámi vybraný výrobek DN 16 - Sypký sorbent Absodan (6 kg) buďto nevztahuje zákonný recyklační poplatek (případně jiný obdobný poplatek) anebo jsou veškeré tyto poplatky již v ceně výrobku zahrnuty. Jestliže jste si vybrali set výrobků, jsou recyklační poplatky standardně připočteny k jednotlivým výrobkům v daném setu. Ke konečné ceně výrobku DN 16 - Sypký sorbent Absodan (6 kg) může být připočteno přepravné a balné, pakliže jste zvolili způsob doručení zboží, které tyto služby obsahuje. Veškeré započtené platby vám budou přehledně zobrazeny, jakmile kliknete na políčko OBJEDNAT. Teprve poté, co si je sami důkladně překontrolujete, můžete objednávku s jistotou odeslat.

Kontaktní formulář

 
* Povinné údaje  

Kategorie

601 344 337
Heureka.cz Zboží.cz